اختراع ابزاری جدید برای حل مشکل مبتلایان به خروپف مزمن

0

میلیون‌ها انسان در سراسر جهان با مشکل خروپف حین خوابیدن دست‌به‌گریبان هستند. خروپف یکی از اعضای خانواده در شب هنگام می‌تواند موجب سلب آسایش کلیه اهالی منزل شود. حدودا ۵۰ درصد مردان و ۲۵ درصد زنان میانسال یا کهنسال در زمان خوابیدن خروپف می‌کنند. بدیهی است که خروپف نه‌تنها به‌عنوان یک عامل مزاحم در نظر گرفته می‌شود؛ بلکه می‌تواند نمایانگر وجود اختلالات جدی در وضعیت سلامت و خواب افراد باشد. خروپف کردن حین خواب حتی می‌تواند زندگی انسان را به خطر بیندازد.

اکنون تولید یک ابزار نوآورانه، کیفیت تنفس از طریق بینی را بهبود بخشیده و از خروپف افراد حین خوابیدن جلوگیری می‌کند. هنگام خروپف کردن، عبور هوا از مجاری تنفسی فوقانی موجب بروز صداهای بلند و آزاردهنده‌ای می‌شود. بلندی این صداها بعضا به ۷۰ دسی‌بل (معادل صدای ناشی از عبور یک کامیون) رسیده و موجب بیدار شدن بسیاری از افراد خواهد شد.

وجود گرفتگی‌های آناتومیک مانند تورم لوزه‌ها، پولیپ، انحراف بینی یا بزرگی بیش‌ازاندازه زبان کوچک از جمله دلایل شایع بروز خروپف محسوب می‌شوند. این پدیده مشخصا در مردانی با سن بالای ۵۰ سال بیش‌تر رویت می‌شود؛ به گونه‌‌ای که در این بازه سنی، ۶۰ تا ۸۰ درصد مردان دچار خروپف خواهند شد.

اما این ابزار جدید و خلاقانه چیست؟

این محصول SilentSnore نام دارد و نخستین محصول کوچک با کاربری آسان است که به منظور مقابله با سروصدای ناشی از خروپف در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. این ابزار خلاقانه از یک حلقه سیلیکونی نرم تشکیل شده و بر روی بینی انسان نصب می‌شود. بر اساس اصول طب سنتی تبتی، آهنرباهای مورد استفاده در این محصول دارای خواص درمانی مفیدی هستند. این آهنرباها به تحریک اعصاب حسی بینی کمک کرده و مانع از کار افتادن آن‌ها حین خواب خواهند شد.

 

در حال حاضر ده‌ها هزار نفر از مردم جهان به منظور تجربه خواب بهتر و آرام‌تر از این محصول کوچک و شگفت‌انگیز استفاده می‌کنند. در واقع از این طریق به آسانی می‌توان با خروپف مقابله کرد.

نحوه عملکرد این محصول به چه شکل است؟

SilentSnore با افزایش پهنای حفره‌های بینی میزان مقاومت تنفسی در آن‌را کاهش می‌دهد. به عبارت دیگر این وسیله به انتقال هرچه بهتر هوا به ریه‌ها از طریق حفره‌های بینی کمک می‌کند. هنگامی‌که تنفس از طریق بینی مجددا به حالت طبیعی بازمی‌گردد؛ بدن به‌صورت ناخودآگاه به متد سالم‌تر تنفسی (از طریق بینی) تغییر وضعیت می‌دهد. SilentSnore برخلاف برخی ابزارهای دیگر در زمان خواب نیز ایجاد مزاحمت نخواهد کرد.

جهت استفاده از SilentSnore بایستی پیش از خواب آن‌را درون حفره بینی قرار داد

دوباره به راحتی نفس بکشید. SilentSnore تنفس از طریق بینی را تقویت کرده و با خروپف آزاردهنده مقابله می‌کند

این دستگاه کوچک و خلاقانه بدون هرگونه دخالت در چرخه طبیعی خواب، خروپف را کنترل می‌کند. چرخه خواب نرمال و سالم بایستی شامل حداقل ۲۵ درصد خواب عمیق باشد. با درمان موثر خروپف یکی از اصلی‌ترین عوامل مخرب خواب را سریعا مهار نموده و استراحت بدنی و بازیابی مناسب قوای جسمانی خود را تضمین کنید.

مزایای کلیدی ابزار ضد خروپف SilentSnore به شرح زیر است:

  • بهبود کیفیت تنفس
  • کمک به کاهش یا توقف خروپف
  • کاهش خشکی دهان
  • بدون هرگونه ماده شیمیایی
  • ضد آلرژی
  • قابلیت استفاده مجدد
  • حمل آسان از طریق یک کیس سبک
  • کاربری آسان، سبک و ایمن
منبع ecoplanetdeals

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم